Oil FOOD
Package KEMPINK
Oil HRAČKY
Oil DOMÁCÍ
POTŘEBY
Oil TEXTIL

O nás

Luftaufnahme VOG Linz.jpg

„od 1916 ve službách obchodu"

Tato hlavní zásada byla již mnohokrát podstatnou součástí jubilejních brožur VOG a ani dnes neztratila nic ze své aktuálnosti.

Společnost VOG AG byla založena v první světové válce v roce 1916 z nutnosti tehdejší doby, zvládla celosvětovou hospodářskou krizi, zmatky druhé světové války, těžký poválečný čas i enormní změny posledních desetiletí minulého století.

Je jen málo obchodních společností v Rakousku a ve střední Evropě, které se mohou ohlédnout za tak dlouhou a rušnou historií.

Úspěšný vývoj podnikové skupiny VOG má svůj původ v neustálém přizpůsobování se  požadavkům trhu a potřebám zákazníků.

„Obchod je změna“ není žádné povrchní rčení, nýbrž  živoucí skutečnost. Skupina VOG se neustále snaží využívat hospodářské a společenské změny k dalšímu rozvoji pozice na trhu.

Zatím je VOG zastoupena v centrální Evropě v 6ti zemích, ve kterých žije přibližně 150 mil. obyvatel. Oproti tuzemským i zahraničním dodavatelům může prokázat odpovídající potenciál. Tato strategie se osvědčila: v roce 2016 bylo dosaženo přibližně 43% celkového obratu v zahraničí.

Všemi těmito kroky zavedla skupina VOG opatření, která se hodí k zajištění budoucího vývoje ve zcela změněném světě, který je poznamenán globalizací.

Produkty a značky společnosti VOG AG zaujímají zásadní místo v regálech středoevropských zákazníků.