Oil FOOD
Package KEMPINK
Oil HRAČKY
Oil DOMÁCÍ
POTŘEBY
Oil TEXTIL

Food

VOG s.r.o. nabízí v oblasti potravin řepkový olej (RAPSO - 100% čistý řepkový olej), fritovací tuk, vína Lenz Moser, suché plody a konzervy. Obsáhlý sortiment je pravidelně rozšiřován přijímáním nových výrobků. Nepřetržité kontroly kvality jsou nejvyšším základem k dodržení obvyklých vysokých standardů u všech potravinářských artiklů.

RAPSO

V lisovně oleje v Aschachu je vyráběn prémiový produkt "RAPSO - 100% čistý řepkový olej". Jedná se o 100% rakouský produkt, který je od suroviny až po finální výrobek vyráběn v Rakousku. Tento obzvláště zdravý řepkový olej se stal pod značkovým jménem "RAPSO - 100% čistý řepkový olej" jednou z nejvýznamnějších značek řepkového oleje ve střední Evropě.  Stalo se tak hlavně díky vybraným odrůdám řepky, které jsou smluvně pěstovány vybranými zemědělci a obzvláště šetrnými výrobními postupy pod neustálou kontrolou kvality. Přibližně 75% celkové produkce se prodá mimo Rakousko.

Suché plody

Základní suroviny jsou čerstvé importovány ze zemí původu (s výjimkou máku mletého BackMit - ten pochází samozřejmě výlučně z české produkce) a zabaleny ve vlastní balírně ve Strančicích a to dle produktu do retailových folií v individuálních velikostech balení a s různými designy. Výborná kvalita a trvanlivost všech produktů je zajištěna důslednou kontrolou kvality v průběhu celého výrobního procesu a díky odpovídajícímu skladování. Balírna firmy VOG s.r.o. vlastní certifikáty HACCP a IFS a od roku 2011 prochází úspěšně audity firmy Tesco.

Konzervy

Konzervářské produkty se člení do různých oborů: vedle klasických konzerv jako jsou ovoce, ryby, zelenina, rajčata, houby nabízíme i výrobky jako antipasti, olivy, kapary nebo pepř apod. Výrobky jsou hotově baleny jako vlastní značka VOG nebo importovány obchodní značky resp. firma VOG má také exkluzivní zastoupení renomovaných výrobců jako například tuňáky VIER DIAMANTEN, ovocné konzervy GOLD REEF atd.  

Víno Lenz Moser

Jméno Lenz Moser je neoddělitelně spjato s Rakouským vinařstvím. První zmínky o sklepích Lenz Moser v Rohrendorfu u Kremsu se datují již do roku 1040.  Firma VOG vinařství převzala v roce 1986 a v dnešní době patří Lenz Moser mezi nejvýznačnější vinařství v Rakousku a je jedním z nejdůležitějších exportérů rakouského vína. Více informací naleznete na webových stránkách www.lenzmoser.at

Food Katalog 2017.jpg