Oil FOOD
Package KEMPINK
Oil HRAČKY
Oil DOMÁCÍ
POTŘEBY
Oil TEXTIL
Úvodní strana » Skupina VOG » VOG AG Linec

VOG AG Linec

Foto Linz.jpg

V Linci se nachází sídlo skupiny VOG. V této koncernové centrále se sbíhají nitky tuzemských i zahraničních dcer. Odsud je řízena celá podniková skupina.

Z Lince jsou prováděny pro většinu podniků klasické, centrální manažerské úkony, jako např. finanční hospodaření a účetnictví, EDV, personalistika a administrativa. Toto umožňuje na jedné straně všem zúčastněným štíhlou a tím ekonomicky výhodnou organizační strukturu a na straně druhé to ulehčuje řízení, plánování a kontrolu.

Moderní systém EDV, zakládající se na IBM POWER SYSTEMU, je základem pro výše uvedené služby. Od roku 1990 je zákazníkům nabízen objednací a fakturační systém. V současnosti běží přes tento automatický systém více ne 70% objednávek.

Z Lince se dále uskutečňuje prodej potravinářského zboží (stolní olej, suché plody, konzervy) a nepotravinářského zboží (kempink a sportovní artikly, hračky, domácí potřeby a textil) po Rakousku jakož i do zemí, ve kterých společnost VOG není zastoupena dceřinou společností. V centrále v Linci je prováděn společný nákup většiny produktových skupin pro tuzemské i zahraniční dceřiné společnosti. Tím je umožněno celé skupině dosahovat konkurenceschopných cen resp. kondic.

Kontakt: http://www.vog.at/